Mūsų sprendimai virtuvėje

Kiekvienas klientas – mums labai svarbus. Kaskart susipažinę su klientu, įsigiliname į jo vizualinius poreikius, tuomet kartu su klientu priimame dizaino sprendimus, parenkame atitinkamas medžiagas, spalvas, paruošiame vizualizacijas, ir tik tuomet kalbame apie finansus. Mums svarbiausia – kad klientą tenkintų pasirinktos medžiagos išsidėstymas jo namų erdvėje.

Virtuvė – paprastai populiariausia namų vieta, kuri dažnai atstoja svetainę. Žmonės teikia daug dėmesio šios erdvės dizainui ir patogumui. Renkantis stalviršį reikėtų atsiminti tris svarbiausius kriterijus – išvaizdą, patvarumą ir, be abejo, kainą.

Akmeninių stalviršių pasirinkimas mūsų šalies rinkoje – itin didelis. Tai natūralus granitas, natūralus marmuras, keletas lieto (dirbtinio) akmens variantų, bei naujovė – prieš šešerius metus Italijoje sukurta Laminam produkcija.

Kodėl dažniausiai siūlome medžiagą LAMINAM?

Laminam yra kvarco keramikos plokštės, iškeptos itin aukštoje temperatūroje, kas suteikia šiai medžiagai karščio atsparumą, higieną ir atsparumą temperatūrų svyravimams, nešvarumams, braižymui bei itin žemą vandens sugeriamumą.

Šis dirbtinis akmuo yra visiškai ekologiškas (100 % organinių medžiagų), gaminamas tik iš gamtinių medžiagų (skalūno, granito uolienų, keraminių pigmentų bei surišimo medžiagos – molio), turi visus ekologiško gaminio sertifikatus, todėl idealiai tinka maisto gamybai.

Laminam turi kelias dešimtis atspalvių, tarpe jų – atkartojamas natūralaus marmuro tekstūros vaizdas, medienos imitacija ir daug kitų. Skirtumas nuo natūralaus marmuro tas, kad turėdami marmuro atspalvio Laminam stalviršį, būsite ramūs dėl skysčių įgeriamumo, kadangi Laminam paviršiai neįgeria nieko – nei rūgščių, nei jokių dažančių skysčių. Net ir turėdami visiškai baltą stalviršį, galėsite be baimės vakaroti su šeima ar draugais.

Stalviršiai gaminami iš 12 arba 20mm storio Laminam plokščių. Jeigu virtuvėje norite sienelės iš tos pačios medžiagos – siūlome 5  arba 3 mm storio plokštes. Maksimalus plokščių ilgis – 3,24 m.

Klauskite
mūsų

Jei turite klausimų ar norite pateikti mums užklausą užsakymui, prašome užpildyti šią formą ir mes su Jumis susisieksime!